Základní informace o agentuře

 

Jsme soukromá společnost poskytující především výuku světových jazyků a individuální doučování předmětů v rozsahu základních škol,  středních škol a gymnázií. Prioritou zůstává osa školního učiva, která je průběžně doplňována dalšími materiály ve formě ukázkových příkladů a následných testů.

Pracujeme s dětmi, kteří si chtějí vylepšit známku z daného předmětu nebo s těmi, kteří k výborné školní známce mají zájem prohlubovat si znalosti z předmětu, který je baví.

 

Naší specialitou jsou anglické kurzy pro „Chronické začátečníky“. Kurzy jsou určeny těm, kteří již se studiem anglického jazyka několikrát začínali, ale úspěch ve formě plynulé konverzace se  zatím nedostavil.

Pro žáky pátých, sedmých a devátých tříd nabízíme přípravu na gymnázia (také SCIO).

Pro vytížené maminky máme službu pro děti z prvního stupně – Domácí úkoly s lektorem. Lektor s dětmi píše domácí úkoly a pomáhá žákům s menšími projekty.

Poskytujeme dopolední hlídání dětiček s výukou anglického jazyka.

Naši lektoři jsou pečlivě vybírání a musejí splnit náročná kriteria výběrového řízení včetně doložení praxe a odborné kvalifikace.

Nabízíme doplňkové služby jako jsou odborné překlady do všech základních světových jazyků a zpět do českého jazyka. Poskytujeme tlumočení v základních světových jazycích.

 

Pro děti z břežanské školy je velkou výhodou umístění učeben. Nacházíme se ve stejné ulici jako je Základní škola. Cca 1 minutu chůze. Ostatní zájemci to k nám mají cca 4 minuty od hlavní autobusové zastávky u náměstí v Dolních Břežanech.

Naše nově vybavené prostory si můžete pronajmout za účelem rodinné oslavy, pořádání školení či zde uspořádat dámskou jízdu))))).

Zrealizujeme dětskou oslavu s programem dle Vašeho přání ( jakýkoliv den).