ŘEKLI O NÁS

Myslíte si o sobě, že se anglicky nedomluvíte? Paní lektorka Kateřina z agentury Lepší známky Vám docela rychle změní představu o Vás samotných. Zažila jsem to J. Vedly jsme společně anglickou konverzaci v tématech ze života a lekce jsem končila s pocitem, že jsme si opravdu dobře anglicky popovídaly. Do uší se mi dostávala výborná výslovnost a to nejdůležitější - chuť si dál povídat a v angličtině se zdokonalovat. A pozor, domácí úkoly je důležité plnit J.
Těmito větami vyjadřuji poděkování paní lektorce Kateřině za profesionálně a s citem vedené individuální lekce anglického jazyka pro dospělé.
S díky, ráda se vrátím.

Iva Kyselá

individuální jazyková výuka

Kurz německého jazyka, který můj syn absolvoval u Vaší agentury LZ , hodnotím velmi kladně. Lektorka byla perfektně připravena, každá hodina byla tematicky zaměřena a tomu odpovídalo i krátké domácí cvičení. Procvičovala se synem gramatiku i konverzaci způsobem, který nenudil, ale naopak zaujal. Vždy měla připraveny různé doplňující materiály,které celou výuku zpestřily. Slečna lektorka byla vstřícná, příjemná a profesionální. Organizace z Vaší strany perfektní, cena přiměřená. Vaše jazykové kurzy mohu jen doporučit!

Jana Hanousková

jazykový kurz

Dobrý den,
jsem moc ráda, že Vám můžu oznámit, že Vojtík byl přijat na obě víceletá
gymnázia, tedy na Písnickou i na Budějovickou.
ím, že i když za úspěchem jsou především jeho vlastní schopnosti, bez
kvalitní přípravy, kterou mohl absolvoval ve Vaší Agentuře Lz,s.r.o, a zejména s paní
lektorkou Horákovu, by to bylo mnohem těžší a možná i bez tíženého
výsledku.
Proto Vám, paní lektorko Horáková, moc děkuji za čas, skvělou přípravu
materiálů a zejména způsob, jakým jste s Vojtou pracovala, vysvětlovala mu
látku apod. Vaši agenturu určitě budeme dál doporučovat.
Děkuji a přeji hezký den a úspěchy v další činnosti

Hana Bartoňková

příprava na přijímací zkoušky

Konečně jsem se po dlouhém váhání odhodlala začít se učit německy. Jelikož jsem z němčiny neznala prakticky nic, ocenila jsem možnost individuální výuky, jelikož jedině tak se může lektor věnovat pouze mě a přizpůsobit se i mým časovým možnostem. S Lukášem je učení němčiny zábavné a zajímavé, jelikož od mala vyrůstal v Německu, takže hodiny doplňuje o různé zajímavosti. 90 minut uteče jako nic :). Veškerá komunikace ať už s Lukášem, nebo s agenturou probíhá naprosto bez problémů. Vřele všem doporučuji!

Petra Vaňková

individuální jazyková výuka

Dobrý den,
chtěl bych Vám poděkovat za přípravu Honzy na přijímací zkoušky, které úspěšně zvládl. V Cermat testech z ČJ uspěl na 76 % a v M na 70 %. Byl přijat na obě školy, které si zvolil a momentálně si vybírá kterou studovat.

Ing Jiří Rynt

příprava na přijímací zkoušky

Vážená paní ředitelko, velmi rád Vám sděluji, že moje dcera Viktorka (8. třída ZŠ) má díky Vám a Vašemu skvělému týmu lepší známky.A co je velmi pozitivní, že se těší na hodiny s Vašimi lektory. Myslím si a jsem přesvědčen, kdyby ve školách přistupovali učitelé ke studentům tak, jako Vaše agentura Lepší známky, zřejmě by ubylo hodně vystresovaných studentů. Je velmi důležité vždy najít si cestu ke komunikaci a hlavně dát do výuky srdíčko a porozumění. To vše děláte. Za to Vám a Vašim lektorům patří velký dík. Jsem rád, že existuje taková agentura.
Hodně štěstí a mnoho spokojených studentů a rodičů

Ing Radovan Erben, MBA.

doučování školních předmětů

Sociální sítě

Kontakt

info@lepsi-znamky.cz
+420 603 452 641

Provozovna / výukové prostory:

Na Vršku 242
25241 Dolní Břežany

IČO: 02481821
DIČ: CZ02481821

Messenger