Hollandův test osobnostních typů pro volbu povolání

Hollandův test osobnostních typů pro volbu povolání

Určeno pro studenty od 15 let, dále pro SŠ, VŠ i dospělé

Hledáte odpovědi na otázky typu: Jakou profesi si vybrat? Které povolání bude vhodné vzhledem k zálibám a schopnostem pro Vaše dítě nebo pro Vás samotné? Kariérní test podle J. Hollanda pomůže vyřešit otázku ideálního oboru a nalézt vhodnou profesi, přičemž vychází ze skutečných zájmů, nadání a předpokladů každého klienta. Hollandův test již pomohl tisícům lidí po celém světě identifikovat správný směr v jejich kariéře a studiu.

Testování klienta probíhá v prostorách agentury prostřednictvím dotazníku, jehož vyplnění trvá přibližně 45 minut. Vyhodnocení klient dostane v písemné podobě na svůj e-mail obvykle do 1 až 2 týdnů.

Cena zpracování testu: 1 990 CZK. 

Více informací o Hollandově testu osobnostních typů pro volbu povolání
Dr. John L. Holland vytvořil v 60. letech 20. století vědeckou teorii o lidech a jejich zaměstnáních. Tuto teorii následně zkoumalo a potvrdilo na 500 vědeckých studií. Základní myšlenka je prostá: Při zkoumání osobností bylo zjištěno 6 různých typů, které jsou pro jednoduchost označeny písmeny R, I, A, S, E, C“. Každý člověk je v souladu se svou osobností přiřazen k jednomu z těchto typů. Různé profese lze charakterizovat podobně/Podobně lze charakterizovat i různé profese. Každému osobnostnímu typu proto odpovídá určitá skupina povolání, která člověka zajímají a odpovídají jeho schopnostem. Vypracování tohoto testu a jeho následné vyhodnocení tedy může našim klientům a jejich rodičům pomoci při hledání povolání a při volbě střední školy.

Cílený nástroj pro výběr vhodné střední školy včetně znalostních testů nabízí agenturní služba Profilový dotazník. 
Zjistit více o profilovém dotazníku

Potřebujete pomoci s volbou vhodného povolání? Objednejte si Holland test.

Kde učíme

Provozovna / výukové prostory
Agentura Lepší známky
Na Vršku 242
252 41   Dolní Břežany

Výukové prostory ZŠ a ZUŠ
K Rybníku 800
252 42   Jesenice

Výukové prostory ZŠ Jílovská
Jílovská 1100
142 00   Praha 4, Braník

Výukové prostory ZŠ Vitae 
Chomutovická 1443/4
149 00 Praha 11, Chodov

Skupinové přípravné kurzy pro budoucí gymnazisty a středoškoláky

Více zde

Projekt vytvoření nových webových stránek lepsi-znamky.cz (registrační číslo 0380000541) zaměřený na vytvoření nových webových stránek lepsi-znamky.cz byl financovaný Evropskou unií – Next Generation EU
nextgenerationeu
Národní plán obnovy - logo
Přejít nahoru