Lektoři

NAŠI Lektoři

Bez nich by to nešlo. Základem úspěchu Lepších Známek je skvělý tým lektorů, kteří své studenty nejen učí, ale také motivují a vedou k dobrým učebním návykům.

Junior lektoři

Mladí nadprůměrně talentovaní žáci mezinárodních středních škol, jejichž jazyková vybavenost se často blíží úrovni rodilého mluvčího. Doučují mladší studenty. Junior lektor prochází důkladným školením, poté chodí na náslechové hodiny k Master lektorovi a teprve pak může začít pod dohledem učit. Jakmile určený Master lektor uzná, že je připraven, začíná Junior lektor učit samostatně. Máme vyzkoušené, že výsledky výuky s junior lektory jsou efektivní a děti se na hodiny těší. Díky často malému věkovému rozdílu vzniká mezi lektorem a studentem pevné a dlouholeté pouto.

Master lektoři

Vysoce kvalifikovaní lektoři s mnohaletými zkušenostmi, kteří zpravidla prožili část života v zahraničí nebo prací v oboru, jejž učí. Průběžně se školí a zdokonalují v moderních výukových metodách, vzdělávají se na pedagogických seminářích.

Senior lektoři / agenturní metodik

Kvalifikovaní lektoři s bohatou praxí ve vyučování jazyků a držitelé jazykových certifikátů s pedagogickým vzděláním. Jde rovněž o odborníky na požadavky příjímacího řízení dle CERMATu nebo na mezinárodní zkoušky typu IGCSE, IB, IP apod. Vykonávají metodickou práci a společně s nimi rozvíjíme nové přístupy a metody pro naše kurzy.

Tým Agentury Lepší Známky

 

Kde učíme

Provozovna / výukové prostory
Agentura Lepší známky
Na Vršku 242
252 41   Dolní Břežany

Výukové prostory ZŠ a ZUŠ
K Rybníku 800
252 42   Jesenice

Výukové prostory ZŠ Jílovská
Jílovská 1100
142 00   Praha 4, Braník

Výukové prostory ZŠ Vitae 
Chomutovická 1443/4
149 00 Praha 11, Chodov

Skupinové přípravné kurzy pro budoucí gymnazisty a středoškoláky

Více zde

Projekt vytvoření nových webových stránek lepsi-znamky.cz (registrační číslo 0380000541) zaměřený na vytvoření nových webových stránek lepsi-znamky.cz byl financovaný Evropskou unií – Next Generation EU
nextgenerationeu
Národní plán obnovy - logo
Přejít nahoru